Pretváranie politiky, uvoľňovanie talentov, zmena myslenia pre zelený prechod: pridajte sa k nášmu podujatiu!

Pridajte sa k podujatiu EUI na budovanie kapacít pre európske mestá 8. a 9. novembra 2023 v meste Tourcoing, Francúzsko.

Ste pripravení stať sa katalyzátorom zmien v boji proti najzávažnejším problémom našej planéty? Na čele tejto globálnej zmeny sú naše mestské oblasti, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri vytváraní udržateľnej a ekologickejšej budúcnosti. EUI vytvorila toto podujatie, aby vás podporila a usmernila na tejto transformačnej ceste.

Registrovať sa môžete tu.

V súvislosti s naliehavou potrebou zelenej revolúcie organizuje EUI prelomové podujatie zamerané na budovanie kapacít, ktorého cieľom je vpred posunúť zelený prechod.

Čo môžete očakávať?

Pridajte sa k nám na dvojdňovom podujatí v meste Tourcoing, ktoré sa nachádza v srdci metropoly Lille v regióne Hauts-de-France. Vďaka pohodlnej dostupnosti z Paríža a Bruselu verejnou dopravou toto podujatie sľubuje, že podporí mestské orgány vedomosťami a zručnosťami potrebnými na orientáciu v komplexnom prostredí rekvalifikácie, zvyšovania kvalifikácie, financovania, dostupnosti a zapojenia komunity.

Zaujímavosti podujatia

  • Predvídanie ekologických zručností zajtrajška: Spoznajte nástroje a príklady z praxe, ktoré pomôžu mestským orgánom predvídať požiadavky na zručnosti a preklenúť medzery v odborných znalostiach.
  • Financovanie ekologického zajtrajška: Získajte prehľad o špecializovaných nástrojoch na dešifrovanie mechanizmov financovania, vďaka ktorým je financovanie udržateľnosti prístupné a zrozumiteľné.
  • Pestovanie ekologického myslenia: Preskúmajte kultúrne zmeny potrebné na posilnenie a rozšírenie ekologických prístupov.

Kedy?

Podujatie sa uskutoční 8. a 9. novembra 2023 vo francúzskom meste Tourcoing.

Počet miest je obmedzený. Svoje miesto si zabezpečte do 27. októbra.

Pridajte sa k nám pri pretváraní politiky, uvoľňovaní talentov a zmene myslenia v prospech ekologickejšej a udržateľnejšej budúcnosti.

Viac informácií o podujatí v anglickom jazyku na webstránke EUI.